Birgitt van Bracht - Bellt immer noch
Nicht oder unleserlich signiert - Kormoran aus 24 Karat vergoldetem Porzellan mit Echtheitsaufkleber
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets, beeldmaat 28x20cm. van J. van Raay.
In druk en handgesigneerd r.o.
Wat vergeeld, verder in goede staat, met lijst 43,5x36,5cm.
Afhalen of aangetekend verzenden(kst. 9 euro)
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 30-3-2018 um 16:50 |
Endzeit | 3-4-2018 um 16:50 |