Jeanne Bieruma Oosting - Farblinolschnitt Schneeeule- sneeuwuil
Janus Nuiten - Öl auf Leinwand, ohne Titel – gerahmt
Salvador Dali - Shakespeare: Heinrich IV. – Farbradierungen – 1971
Anton Rooskens - Lithographie: Komposition mit Vögeln – 1976
Jahr | 1993 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 25 x 25 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Judith Maria Ten Bosch (Dordrecht, 26 april 1957) is een Nederlandse schilderes en illustratrice.
Voor NRC Handelsblad verzorgde ze samen met Philip Mechanicus op de kinderpagina een kookrubriek. De vrolijke keuken kreeg in 1998 een Zilveren Griffel. Het boek maakte ook deel uit van het pakket boeken, dat toenmalig staatssecretaris Rick van der Ploeg van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen stuurde naar circa 500 achterstandsscholen in de vier grote steden.
Het Noordbrabants Museum heeft werk van Judith Ten Bosch in de collectie opgenomen.
Zustand | |
Zustand | Gut |
Schilderijtje is in oorspronkelijke staat, jarenlang opgeslagen in een kast | |