Reinier Vinkeles - Willem de V. Prinz von Oranien und Nassau
Alexis Gorodine - Gotcha en Tong
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 62 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Leuke zeefdruk van Jurjen Fontein. Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
Gesigneerd en genummerd . De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 26-9-2022 um 11:10 |
Endzeit | 9-10-2022 um 22:36 |