Alphons Freijmuth - Groß – 1974 – epreuve d'artiste – Schwarz-Weiß-Radierung „Uruh“ – signiert
Valentin Bakardjiev - Giclée, Willem-Alexander als Maxima
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige zeefdruk op stevig papier van de nederlandse kunstenaar Justus Donker (1966)
Titel: Landweg
Handgesigneerd r.o
Genummerd 14/50
Formaat 47 x 52,5 cm
Conditie: als nieuw, nooit ingelijst geweest.
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail
Ort des Objekts | Enkhuizen, Niederlande |
Startzeit | 5-2-2017 um 19:47 |
Endzeit | 12-2-2017 um 11:47 |