Jacques Mels - Bleistiftzeichnung: Nackte Dame
Gaston Quidousse - Haus im Wald
Corneille - ohne Titel /Frau, Vogel, Fisch und Büste eines Mannes
Robbert de Bakker - Kohle auf Papier, Haus in den Tälern – gerahmt
Jahr | 2000 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 70 x 60 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 83 x 73 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Geschilderd met olieverf op rood canvas.
Het werk bevat een zelfportret van de kunstenaar: het hoofd van Jezus is geschilderd naar zijn eigen beeltenis.
-Gesigneerd en gedateerd (augustus 2000) en op de achterkant staat de titel geschreven (Kruisiging) en ‘zelfportret’.
-Ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met sierrand.
-Afmetingen: Lijst, 83 x 73 cm. Beeld, 70 x 60 cm.
-Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en beschadigingen:
een sierrandje aan de bovenkant is eraf en de onderrand heeft een beschadiging,
evenals de bovenrand op de linker- en rechterhoek.
-Herkomst: De toenmalige Gallery Donkersloot, Amsterdam.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Justus Donker (ook: Just Donker) (Rotterdam, 8 januari 1966) is een Nederlands kunstschilder.
Hij werd begin jaren negentig bekend als lid van de kunstenaarsgroep “After Nature”, waarvan hij vanaf 1989 deel uit maakte tot het uiteenvallen in 1995. Andere leden van de groep waren o.a. Peter Klashorst, Jurriaan van Hall, Bart Domburg en Ernst Voss. De eerste tentoonstelling van After Nature met Justus Donker vond plaats in 1990 in de Seasons Galerie in Den Haag. In de jaren daarna bezochten de leden van deze groep een aantal keren de Verenigde Staten om deel te nemen aan tentoonstellingen en schilderperformances.
Met zijn eveneens schilderende broers Gijs Donker (1964) en Aad Donker (1967-1998), die ook lid waren van After Nature, werd hij bekend als een van 'de gebroeders Donker' of 'de Donker broers'. Na het overlijden van zijn broer Aad stopte Donker een aantal jaren met schilderen en verhuisde naar Wehe-den Hoorn in de provincie Groningen. In 2009 verhuisde hij weer naar Leiden, waar hij opgegroeid was.
Zijn zoons Fela en Dali schilderen ook en vormen samen met enkele anderen het 'Donker Collectief'.
Justus Donker is de middelste zoon van de Rotterdamse uitgever Willem Donker.
(bron: Wikipedia)
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
-Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
-Het werk kan naar België verzonden worden via GLS.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro.
Naar België: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en beschadigingen: een sierrandje aan de bovenkant is eraf en de onderrand heeft een beschadiging, evenals de bovenrand op de linker- en rechterhoek. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 4-12-2018 um 9:59 |
Endzeit | 17-12-2018 um 21:25 |