Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1968 |
Technik | Aquarell |
Träger | Karton |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
* Fraai gesigneerd werk van de kunstenaar Juul Neumann uit het jaar 1968 (Amsterdam 1919-1997).
* Afkomstig uit het atelier van deze kunstenaar is mij gezegd.
* Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Etwas vergilbt, aber weiter in in guter Kondition. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Startzeit | 8-5-2022 um 16:53 |
Endzeit | 22-5-2022 um 22:36 |
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |