Herman Muys - Keramik, Behälter
Bronze - Märchenhafte Elfe, raffinierte Statue eines Jungen mit einem Musikinstrument
Linda Verkaaik - Sehr großes Gartenobjekt aus Stahl, Acryl und Mosaik, Blumenstuhl
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Technik | Litho |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 77 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Hors Commerce |
Fraai gedrukte litho in zeer goede staat van CoBra-kunstenaar Karel Appel . Deze serie bracht Karel Appel uit met een Duitse uitgeverij.
Gesigneerd en genummerd (H.C.). De lithografie kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 11-4-2021 um 14:13 |
Endzeit | 4-10-2021 um 21:30 |