Henk Olijve - handsignierter Druck | 'Botschaft für die Fischer' | 1996
Klaas van den Berg - Skulptur „Göttin Athene“
Frank Letterie - Familie: Der sichere Anfang
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
litho van Karel Appel
Gesigneerd rechtsonder met Appel '79
Genummerd als E.A., Eupreve d'Artiste, linksonder.
Ik heb geen titel van deze litho kunnen vinden, maar ik zie er een portret in, vandaar mijn titel.
Afmeting: 72,5 x 58 cm.
De litho wordt vlak verzonden en aangetekend bij u afgeleverd.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Raamsdonksveer, Niederlande |
Ort des Objekts | Raamsdonksveer, Niederlande |
Startzeit | 31-12-2017 um 15:01 |
Endzeit | 6-1-2018 um 20:01 |