Ingo Leth - Gerahmter Siebdruck, Landschaft mit drei Kühen
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1977 |
Technik | Sonstiges |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Maße | 74 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Unterschrift mitgedruckt |
Promotie affiche voor Karel Appel’s Schilderskist, een cassette die hij samen met Hek van der Vet maakte in 1977. Zeefdruk op glad papier. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet, achterop het blad zit ook een notarieel atelierstempel. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 74cm x 49cm
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 21-11-2021 um 14:22 |
Endzeit | 1-1-2022 um 12:26 |