Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Siebdruck |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 85 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Prachtig, flower-power zelfportret van Karel Appel aan het werk. Deze zeefdruk komt uit het album Seven Summer Days dat hij samen met Henk van der Vet maakte in de jaren 1976/77. Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (42/100) en met blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 70cm (blad), 75cm x 60cm (beeld zeefdruk)
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 16-11-2020 um 0:00 |
Endzeit | 21-8-2021 um 16:07 |