Corneille - 3 x Ausstellungsfoto Cobra aus den 1950er Jahren
Pat Gentenaar - Torley - Mischtechnik/Collage auf Büttenpapier „Willow Cat“ – GROß –
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Voornaam: Karl
Geboren in 1938 in Aken
Voltooide zijn opleiding als grafisch ontwerper in zijn geboortestad in 1963 . Later was hij als docent grafische kunst en illustratie in Amsterdam
Hij exposeerde in 1972 bij Galerie Guido de Spa in Amsterdam
Karl Cohnen woont in Holzminden, was er van 1973-1999 werkzaam in de parfumindustrie als grafisch ontwerper.
Linosnede Gesigneerd in potlood
Niet ingelijst
Wjasma
Afmeting afbeelding 14 x 18 cm.
Bladmaat 33x43 cm.
Het werk is in goede staat!
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wanroij, Niederlande |