Karen van Noort - Broadday Light X
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Apart, karakteristiek werk van de Duitse kunstenares Katinka Niederstrasser. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (80/100), met blindstempel van Galerie Levy in Hamburg. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 39cm x 31cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2018 um 16:23 |
Endzeit | 7-4-2018 um 20:23 |