Karen van Noort - Broadday Light X
Henri Frederic Boot - Stillleben mit Kürbis und rotem Pfeffer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Kees Andrea
Symbolische voorstelling van een hand vol leven
Losbladig, beeldmaat 16x19, bladmaat 27x32
Gesigneerd r.o. 'Kees Andrea' en gemnogrammeerd r.o. in de druk 'KA'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 1-5-2017 um 9:47 |
Endzeit | 6-5-2017 um 14:47 |