Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
KEES BROERSE
BOTEN AAN DE KADE
ETS IN DE MAAT 16 X 23 CM
GESIGNEERD MET POTLOOD ONDER
OPLAGE 24/40
GEKADERD IN OUD LIJSTJE MET GLAS IN DE MAAT 29 X 39 CM
ETS IN GOEDE STAAT
LIJSTJE REDELIJK
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 19-4-2017 um 21:12 |
Endzeit | 26-4-2017 um 21:12 |