Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Kees Buurman. Jaar: 1963 ( juli)Titel:Het kind .Nummer: litho 9. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd (7/63), met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b32,5 cm. Afmetingen voorstelling: H26x b20 cm. Conditie: in goede staat. ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-12-2017 um 9:09 |
Endzeit | 19-12-2017 um 20:09 |