Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooie aquarel van Kees Franse. Titel: rozen. Jaar: 1978. Afmetingen incl. lijst: H32,5 x b36,5 cm. Afmetingen voorstelling: H20 x b20 cm
Conditie: in goede staat. Het witte stuk rond de rozen is wat "vergeeld/ verbruind"
ZZRD
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2018 um 23:22 |
Endzeit | 24-6-2018 um 18:36 |