Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
*Aparte studie van takken/wortels o.i.d. in pen gecombineerd met aquarel, door de bekende Nederlandse kunstenaar Kees Franse. De uitsnede is zo door de kunstenaar gedaan (komt uit collectie/nalatenschap). Met potlood aan achterzijde gesigneerd.
*Afmetingen werk tot ong.:48 x 26 cm.
*Werk is in goed conditie op stevig papier
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Startzeit | 19-4-2016 um 14:39 |
Endzeit | 10-5-2016 um 10:34 |