Ben Zegers - „Blumen pflücken für Blinde“ – signierter Druck/Collage von 1993
John Hesselberth - Anatomie in einem Raum - Ets
Joke Struik - langsam in der Auvergne
Gertie Janssen - Das flache Land II
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
*Leuke schets van de bekende Nederlandse kunstenaar Kees Franse. Gesigneerd l.o. met initialen en op achterzijde met volledige naam.
*Afmetingen 36 x 24 cm
*Werk is op stevig papier en in goede conditie (wel enkele vlekjes op papier)
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Startzeit | 16-10-2016 um 18:19 |
Endzeit | 24-6-2018 um 15:15 |