Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote litho van Kees Franse uit 1977. Nummer: Proef. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H56 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b65 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZRD
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 9-5-2018 um 18:24 |
Endzeit | 25-1-2019 um 14:15 |