18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Nummer: 30/30. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H57 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b61,5 cm. Conditie: in zeer goede staat. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-12-2017 um 1:32 |
Endzeit | 4-1-2018 um 20:52 |