Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Kees Franse uit 1979. Nummer: VI/VII E.A. Afmetingen blad: H79 x b56,5 cm. Afmetingen beeld: H49 x b36 cm. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
ZZRD
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 15-6-2018 um 9:54 |
Endzeit | 22-6-2018 um 21:53 |