Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Piotr Konkel - Großformatiger Siebdruck
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Cornelis (Kees) Franse. (Oud-Beijerland 1924 - 1982 Rotterdam) Was een Nederlandse schilder, graficus en beeldhouwer. Afm totaal: 76 x 56 cm. Beeldformaat: 59 x 37 cm. Oplage: 33/40. Deze litho staat gesigneerd en gedateerd 80. Het verkeerd in perfecte staat, het wordt extra goed ingepakt. o/a met noppenplastic en doos.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 29-10-2017 um 14:04 |
Endzeit | 12-11-2017 um 21:04 |