Tjarko ten Have - FRAUENPORTRÄT / ORIGINALWERK / 81x67cm / RAHMEN / SIG / 1993
Frans Franciscus - Zwei Männer küssen sich
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Krijttekening van Kees Franse. Waarschijnlijk uit zijn kindertijd. Afmetingen werk: H32,5 x b44,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Conditei: in goede staat. Op de randen zitten wat sporen van plakresten.Er zitten 4 punaise gaatjes in de hoeken. Klein scheurtje(halve cm) aan de onderzijde van het blad. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 1-3-2018 um 0:40 |
Endzeit | 23-2-2019 um 20:05 |