Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1978 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 79 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 4/25 |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Nummer: 4/25. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H57 x b79 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b56 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2020 um 11:15 |
Endzeit | 12-3-2020 um 22:28 |