Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt
Jopie Huisman - Farb-Giclée: ROTES BABY-HEMD auf BLAUER TÜR
Wim Motz - Saxophonist - Mitglieder
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56.5 x 78.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Proefdruk |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Het beeld is in zeer goede staat. Aan de linker onderzijde, in het witte gedeelte, zit een kreukel in het papier.langs de randen zitten ook wat kleine kreukels. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 1-11-2020 um 13:54 |
Endzeit | 12-11-2020 um 19:46 |