Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1978 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56.5 x 78.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Proefdruk |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Oplage: Proefdruk. Afmetingen blad: H56,5 x b78,5 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b38,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Conditie: in goede staat. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2020 um 11:21 |
Endzeit | 17-3-2020 um 21:45 |