Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Technik | Probedruck |
Stil | Modern |
Thema | Sport |
Maße | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie, ongesigneerde zeefdruk van Kees van Bohemen op glad papier. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet, achterop het blad zit een notarieel atelierstempel. In zeer goede conditie. linksonder in de witte marge is iets gecorrigeerd met Typex (op de foto moeilijk te zien - detailfoto), waarschijnlijk door Van der Vet zelf.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 55cm x 36cm (beeld)
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
Blad heeft geen beschadigingen. Wel een donker plekje in rand linksoner. | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Uden, Niederlande |
Startzeit | 2-6-2021 um 15:42 |
Endzeit | 4-9-2021 um 20:14 |