Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Bekend werk van Kees van Bohemen. Zeefdruk die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afmetingen blad H92.5cm x b64.5cm. Achterop voorzien van een notarieel atelier stempel. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. Conditie: in goede staat.
ZZOC
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 16-12-2017 um 16:39 |
Endzeit | 22-12-2017 um 20:39 |