Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Op bladzijde 337 van deel twee van het uit drie delen bestaande boek:'Le livre des mille nuits et une nuit',in 1955 door Gallimard te Parijs uitgegeven en door Kees van Dongen voorzien van 80 gravures naar aquarellen staat deze gravure.
Afmetingen 17.5 x 22.5 cm en 17.5 x 13+ voor de afbeelding zelf.
Verzendkosten standaard 3,32 Euro en dat is verantwoord.Hoeft dus niet duur te zijn
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2018 um 8:36 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:36 |