Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig, superstrak werk van de Japanse kunstenaar Kenji Nagai. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld in het japans, gedateerd (82) en genummerd (10/20). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 80cm x 60cm (blad), 75cm x 55cm (beeld)
Interessante links over de kunstenaar en zijn achtergrond (gebruik Google Translate bij de eerste link):
http://mauml.musabi.ac.jp/museum/archives/10154
https://www.nrc.nl/nieuws/1998/10/23/kenji-nagai-7419784-a191346
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 10-3-2018 um 14:46 |
Endzeit | 24-3-2018 um 20:46 |