Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Handgesigneerde litho door Kenne Gregoire met voorstelling van een balletdanseres.
Niet gelijst, afmeting inclusief passe-partout 62,5 bij 50,5 cm.
Zichtmaat: 45,5 bij 34,5; nr 146/250.
Signering, nummering en titel: in potlood onderaan (zie foto).
Naam: Grégoire
Voornamen: Jean Josquin
Roepnaam en signatuur: Kenne
Geboortedatum: 13.12.1951
Adres: Kweldam 38
Plaats: 6653 CC Deest
Tel/faxnummer: 0487-519696
Kenne Grégoire heeft zijn opleiding genoten aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam van 1967 tot 1973. Hij heeft les gehad van o.a. Otto B. de Kat.
In 1973 won hij de Zilveren Prix de Rome. Op uitnodiging van het Italiaans Ministerie van Cultuur maakte hij in 1976 een studiereis naar Italië.
Kenne is genomineerd voor het project "Bakens aan het water" van het centrum
Beeldende Kunst Gelderland i.s.m. HSRO.
Expositie o.a.:
Singer Museum, Laren Amro galerij, Amsterdam 40 Jaar Mokum, Frisia Museum, Spanbroek Holland Art Gallery, Eindhoven Galerie Mokum, Amsterdam Nederlandse realisten na 1950, Kunsthal Rotterdam 2001 De Veelheid II, Museum De Buitenplaats, Eelde Rosa Spierhuis te Laren Panorama Museum te Bad Frankenhausen Duitsland Museum Mohlman , de Buurt 60, te Venhuizen (bij Hoorn)
Startzeit | 7-8-2013 um 21:18 |
Endzeit | 14-8-2013 um 21:18 |