• Populär
  • Endet heute
  • Zum ersten Mal angeboten
  • Ab 1 Euro
  • Heute angeboten
  • Letzte Chance
  • Nur im Nachgebot
Niederländisch
Englisch
  3. artikel
  5. Keramik, Glas & Design
Rosamunde Nairac - Wit porseleinen "Kussen" vaas groot model uitgevoerd voor Rosenthal kopen? Bied vanaf 75!

Keramik, Glas & Design

Sind Sie ein Liebhaber von schönem Design oder sammeln Sie Glas oder Keramik? Sehen Sie sich hier das Auktionsangebot an! Besondere Designartikel, angewandte Kunst, Keramik oder eine schöne Glasschale. Vintage und modernes Design. Oben befindet sich eine Auswahl von Skulpturen und Objekten, deren Auktionsdauer bald endet. Natürlich gibt es in der Auktion noch viele weitere Artikel zum Verkauf. Klicken Sie unten auf der Seite auf "Alle Keramiken, Glas & Design". Wenn Sie auch das andere Auktionsangebot wie Kunst und Schmuck sehen möchten, klicken Sie auf „Vollständiges Angebot“.

Rosamunde Nairac - Wit porseleinen "Kussen" vaas groot model uitgevoerd voor Rosenthal

Glas / Keramik

Angeboten durchwoerro

Zeitraum1980 bis 2000
Maße23 cm x 23 cm x 11.5 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Cor Unum - Aardewerk, 3 Vase - Ontworpen door NL Architects kopen? Bied vanaf 80!
Cor Unum - Aardewerk, 3 Vase - Ontworpen door NL Architects

Glas / Keramik

Angeboten durchVeilingmeester

Jahr1998
Maße24 cm x 26 cm x 26 cm (h x b x d)
SigniertMarkiert / Markenaufkleber
Rosamunde Nairac - Twee wit porseleinen "Kussen" vazen voor Rosenthal kopen? Bied vanaf 100!
Rosamunde Nairac - Twee wit porseleinen "Kussen" vazen voor Rosenthal

Glas / Keramik

Angeboten durchwoerro

Zeitraum1950 bis 1979
Maße19 cm x 19 cm x 10 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Raymond Loewy - Koffieservies FORM 2000 kopen? Bied vanaf 50!
Raymond Loewy - Koffieservies FORM 2000

Glas / Keramik

Angeboten durchwoerro

Zeitraum1950 bis 1979
Maße23 cm x 12 cm x 9 cm (h x b x d)
Letzte
Chance
Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito

Glas / Keramik

Angeboten durchGoedgevonden

Jahr1949
Maße10 cm x 17.5 cm x 17.5 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Letzte
Chance
Jan van Stolk - Prijsverlaging! zeldzame schaal met stralende zon kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Stolk - Prijsverlaging! zeldzame schaal met stralende zon

Glas / Keramik

Angeboten durchGoedgevonden

Zeitraum2000 bis heute
Maße7 cm x 19.5 cm x 19.5 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Letzte
Chance
Jan van Stolk - Prijsverlaging! zeldzame vaas met ' uitgeschraapte' vissen kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Stolk - Prijsverlaging! zeldzame vaas met ' uitgeschraapte' vissen

Glas / Keramik

Angeboten durchGoedgevonden

Jahr1960
Maße16.5 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Nanny Still - Hoge karaf/fles Pullo met schenktuitje- Smaragdgroen- gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Nanny Still - Hoge karaf/fles Pullo met schenktuitje- Smaragdgroen- gesigneerd

Glas / Keramik

Angeboten durchGoedgevonden

Zeitraum1980 bis 2000
Maße32 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Letzte
Chance
Bernard Heesen - Tweekleurige glazen kom/vaas kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Heesen - Tweekleurige glazen kom/vaas

Glas / Keramik

Angeboten durchDrost260

Jahr2003
Maße13 cm x 21.5 cm x 21.5 cm (h x b x d)
SigniertUnmarkiert
De Sphinx - Prachtig bord - RK Werkliedenverbond in Nederland - 1891 Rerum Novarum 1931 kopen? Bied vanaf 50!
De Sphinx - Prachtig bord - RK Werkliedenverbond in Nederland - 1891 Rerum Novarum 1931

Glas / Keramik

Angeboten durchtien

Jahr1931
Maße3.5 cm x 25.5 cm x 25.5 cm (h x b x d)
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd

Glas / Keramik

Angeboten durchKkw

Zeitraum2000 bis heute
Maße7 cm x 39.5 cm (h x b)
Rosamunde Nairac - Ovale witte porseleinen vaas model 3541/18 - Rosenthal kopen? Bied vanaf 50!
Rosamunde Nairac - Ovale witte porseleinen vaas model 3541/18 - Rosenthal

Glas / Keramik

Angeboten durchwoerro

Zeitraum1950 bis 1979
Maße18 cm x 10.8 cm x 6.5 cm (h x b x d)
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 50!
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal

Glas / Keramik

Angeboten durchKkw

Zeitraum1950 bis 1979
Maße7 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
SigniertUnmarkiert
Guido Cacciapuoti - Olifant met kalf kopen? Bied vanaf 250!
Guido Cacciapuoti - Olifant met kalf

Glas / Keramik

Angeboten durchFrank208

Zeitraum1910 bis 1929
Maße29 cm x 27 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
SigniertHand signiert
Val-Saint-Lambert - Westminster kopen? Bied vanaf 50!
Val-Saint-Lambert - Westminster

Glas / Keramik

Angeboten durchKoos

Zeitraum2000 bis heute
Maße9.5 cm x 11.5 cm x 3 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
West Germany Ceramano - Ägina keramiek vaas (XXL) kopen? Bied vanaf 95!
West Germany Ceramano - Ägina keramiek vaas (XXL)

Glas / Keramik

Angeboten durchestrel4

Zeitraum1950 bis 1979
Maße49 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
SigniertHand signiert
Moser - Alexandrit kristal schaal kopen? Bied vanaf 75!
Moser - Alexandrit kristal schaal

Glas / Keramik

Angeboten durchestrel4

Zeitraum1910 bis 1929
Maße14 cm x 20 cm (h x b)
SigniertUnmarkiert
Hirschberg - Vintage Petrol blauwe vaas met luchtbellen kopen? Bied vanaf 75!
Hirschberg - Vintage Petrol blauwe vaas met luchtbellen

Glas / Keramik

Angeboten durchestrel4

Zeitraum1950 bis 1979
Maße16.5 cm x 9 cm (h x b)
SigniertUnmarkiert
Kosta Boda - Radiascence - set van 3 glas objecten kopen? Bied vanaf 60!
Kosta Boda - Radiascence - set van 3 glas objecten

Glas / Keramik

Angeboten durchestrel4

Zeitraum1980 bis 2000
Maße15 cm x 16.5 cm (h x b)
SigniertUnmarkiert
Cenedese - Ferm spiraal gevormd glaswerk kopen? Bied vanaf 85!
Cenedese - Ferm spiraal gevormd glaswerk

Glas / Keramik

Angeboten durchestrel4

Zeitraum1950 bis 1979
Maße38 cm x 16 cm (h x b)
Sie haben noch keinen Account?