Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2006 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 1/30 |
Fraaie houtdruk van de succesvolle Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2023 um 10:54 |
Endzeit | 30-1-2023 um 8:12 |