Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Leuk werkje van Ko Oosterkerk. Droge naald ets op papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (‘84), genummerd (2/5) en met opdracht voor de schrijver Bert Schierbeek en zijn vrouw Thea.
voor Bert en Thea
van Ko en Dorothé
2 Sept ‘86
In goede staat; etsbeeld en een ruime rand eromheen zijn in goede conditie (wel twee bruine vlekjes linksboven in het beeld), blad is in redelijke conditie want smoezelig en vocht vlekken aan de randen (relatief ver buiten beeld). Ingelijst met passe-partout is het geheel nagenoeg perfect, op de twee bruine vlekjes na maar die zijn wel te verwijderen waarschijnlijk.
Afmetingen: 40cm x 27cm (blad), 27cm x 19cm (ets incl. opdracht)
ZZZW
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 17:00 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:00 |