Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Afbraak
Techniek: Ets
Afmeting Beeld 23,5 x 34,5 cm., blad 29,2 x 40,7 cm.
Oplage: 4 van 10
Jaar: 1969
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat, lichte vergeling papier door ouderdom.
Het werk wordt aangetekend verzonden.
Koosje Wagenaar is etser, graficus, schilder. Haar werk is vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties: Kunstcollectie KPN, Den Haag, TNT Post Kunstcollectie, Den Haag.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nijmegen, Niederlande |
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 7-2-2017 um 10:14 |
Endzeit | 19-2-2017 um 20:14 |