Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Koosje Wagenaar (1943), ´party, etc,etc´, 4/15,gesigneerd, getiteld en gedateerd ´71 in potlood
Afmeting: H 55 x B 44 cm (met lijst)
Goede conditie
Startzeit | 15-12-2015 um 14:19 |
Endzeit | 22-12-2015 um 14:19 |