Harry Langdon - "Angelina Jolie - Photoshooting" 1991 - LOS ANGELES - Blindstempel
Gretha Pieck - Die alte Brücke XII
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 91 x 61 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 1/20 |
Fraaie hoitdruk van Momdjian in zeer goede staat
Gesigneerd en genummerd. De houtdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in ons depot.Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2021 um 14:08 |
Endzeit | 14-1-2022 um 13:38 |