Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
De afmeting van de afbeelding van de kleurets ZOMERSE TAFEL is 24 x 30 en het gehele blad meet 35 x 50. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 37/90 voorzien, het jaartal is 2002. Helaas is in de kleurets een vouw ontstaan, maar de vouw valt samen met de middenstijl van het rechtervenster en is daardoor nauwelijks zichtbaar, de conditie is daarom goed te noemen. De kleurets wordt zonder lijst aangeboden en de garantieregeling van Kunstveiling is op dit aanbod van toepassing. De verzending is aangetekend via PostNL.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heiloo, Niederlande |
Ort des Objekts | Heiloo, Niederlande |
Startzeit | 8-2-2017 um 17:34 |
Endzeit | 22-2-2017 um 21:34 |