Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Laurentius (Laurens) Bleeker, Beverwijk 1905-1951) schilder, glasschilder, tekenaar en ontwerper. Lid Onafhankelijken.
www.rkd.nl 35009
Indruk-makend, melancholies portret van vrouw 'voor Mary' gedateerd 1928, formaat 35x56 in nette staat, niet ingelijst.
Startzeit | 16-10-2014 um 13:00 |
Endzeit | 2-11-2014 um 12:00 |