Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Erg fraaie zeefdruk van Lei Molin op groot formaat.
Het werk meet inclusief lijst en Passe-Partout 138 x 110 cm.
De lijst vertoond enige, kleine gebruiksporen, maar deze zullen wanneer opgehangen niet erg opvallen. Het werk zelf is in zeer goede conditie!
Af te halen in Wassenaar. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
ZZAL
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wassenaar, Niederlande |
Ort des Objekts | Wassenaar, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2018 um 11:41 |
Endzeit | 22-1-2018 um 20:41 |