Herman van der Jagt - Der Mäher - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Ring aus 18-karätigem Bicolor-Gold mit Diamant im Brillantschliff von 0,14 ct
Dirk Broeder - Freude, im Garten des Friedenspalastes, Den Haag.
Jahr | 1910 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Romantisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 52 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In de nog oorspronkelijke houten vergulden lijst met pareltjesmotief, in fraaie conditie. Werk: over het algemeen in goede staat; doek is strak gespannen; ouderdomssporen: wat craqilé; enigzins vervuilde vernis; links van het midden een restauratieplekje, aan de voorzijde niet goed te zien | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter