Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2003 |
Technik | Siebdruck |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 34 x 34 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 160 exemplaren |
Mooie zeefdruk van Rahder op geschept papier. Het lijkt een aquarel maar het is grafiek van zeer hoogwaardige kwaliteit. Het werk is in perfecte conditie. Gesigneerd en genummerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 28-1-2022 um 19:25 |
Endzeit | 31-5-2022 um 11:17 |