Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie kleurenzeefdruk van Lieve Prins uit 1987
Getekend, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.
Oplage: 15/100
Afmeting: Werk: 21 x 28.50 cm , met paspartout 40 x 50 cm
Conditie: zeer goed.
Kan zonder of met passepartout verzonden worden
Verzending B: 10€ NL: 20€
Biografie van Lieve Prins
Sinds 1981 werkt Lieve Prins als beeldend kunstenares met kleuren-kopieerapparatuur. Ze is een van de eersten in Nederland die deze nieuwe kunstvorm (Copy-art of Electrographic) beoefenen. Soms werkt ze met een kopieerapparaat op het podium, waarbij ze mensen horizontaal op de glasplaat laat acteren. Dit gebeurt statisch op de kopieerapparatuur en mobiel op de videotafel. Lieve noemt dit 'horizontaal theater'.
Lieve Prins heeft een geheel eigen beeldtaal ontwikkeld. Als onderwerp neemt ze onder andere haar twee dochters, zichzelf of objecten uit het dagelijks leven. Hiermee creëert ze werken waarin thema's als intimiteit, erotiek/sensualiteit, communicatie en heden en verleden een rol spelen. Lieve Prins: "Mijn werk is een samenspel van het model, de materie, mijzelf én de kopieermachine, die net een persoon is waarmee ik communiceer. Ik reageer op wat 'hij' doet. Voor mij is het werken op het kopieerapparaat een performance, een onderdeel van een ritueel. Dat is meer een kunstwerk dan het resultaat."
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wolvertem, Belgien |
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 10-4-2018 um 15:01 |
Endzeit | 22-4-2018 um 20:01 |