Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Aquarell |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 34 x 52 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 54 x 72 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
In de voor haar typische kleuren zet zij hier in aquareltechniek een Londens' stadsbeeld neer. Deze kleuren zijn typisch voor haar werk met deze techniek en diverse voorbeelden zijn daar- van ook op het internet te vinden. Deze stads- gezichten worden meestal met 'Paula French" gesigneerd. De lijst zou wat aandacht kunnen gebruiken. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Oosterhout, Niederlande |
Startzeit | 6-7-2021 um 12:26 |
Endzeit | 13-1-2022 um 8:51 |