Auke de Vries - „Tal bei Dambon“ in Norwegen
Marie Henry Mackenzie - Der Stroomarkt im winterlichen Amsterdam ☆☆ Deutlich im Preis reduziert ☆☆
Theodoor Schaepkens - Romantische Landschaft
Johan Hendrik van Mastenbroek - Zuletzt angeboten - Die Fähre - Winteransicht
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op doek gesigneerd met Ljuba '76.
In goede conditie met een mooie passende en in goede conditie zijnde lijst.
Mooi gedetailleerd geschilderd.
Bladeren in de herfst met een geweldige kleurschakeringen.
Deze vermoedelijke schilder is geboren in Servië en leefde van 1934 tot 2016.
Afmeting incl. lijst 50 x 42 cm, afm. doek 39 x 31 cm.
Attentie: 100% zeker dat het om deze Ljuba gaat kan ik helaas niet geven maar ben er zelf wel van overtuigd ondanks het merendeel van zijn werken minder naturalistisch zijn.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Deurne, Niederlande |
Ort des Objekts | DEURNE, Niederlande |
Startzeit | 21-4-2017 um 10:24 |
Endzeit | 5-5-2017 um 10:24 |