Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Genuanceerde ets die kenmerkend is voor het oeuvre van Lodewijk Bosch (1894-1980).
Titel : Gezicht op Bastia
Jaartal : 1944
Afmetingen beeld : 20.7 x 26.5 cm
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en betiteld; monogram en jaartal in de plaat
Ingelijst : opgenomen in passepartout met achtervel
Materiaal : ets op japans papier
Herkomst : van de Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed
Conditie : uitstekend
Garantie : volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Kosten verpakking en verzending 8.50 euro.
Startzeit | 27-1-2014 um 8:56 |
Endzeit | 6-2-2014 um 8:56 |