Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zwart krijt en was tekening van Lotti van der Gaag uit 1991. Titel: L'automne la Dévetu les branches tracent des gaffiti dans le ciel qui enfin l 'appartient. Sadi de Gorter. Afmetingen incl. passe-partout: h48,5 x b65,5 cm. Afmetingen voorstelling: h31,5 x b49 cm. Gesigneerd linksonder door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZOC
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2018 um 9:24 |
Endzeit | 9-4-2018 um 19:24 |