Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Technik | Ölgemälde |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 41 x 53 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Olieverf op papier door Louis Heymans
Voorstelling van een onderwaterwereld
Losbladig, beeldmaat 41x53
Niet gesigneerd, achterop gedateerd '1967'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Achterzijde papier is licht verkleurd | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 3-12-2017 um 12:51 |
Endzeit | 27-11-2020 um 20:05 |