Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar: L. Stutterheim
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Mannetje op bospad
Gesigneerd: linksonder
Afmeting (lxb): 40 x 31 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Afmetingen lijst: 52 x 42 cm
B2635
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 28-9-2017 um 9:32 |
Endzeit | 12-10-2017 um 12:32 |