Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Louis Stutterheim (1873-1943). Met lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 42,5 cm. x 32,5 cm. Boardmaat: 32 cm. x 25 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/stutterheim.
ZZLSSendung | |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 14-8-2017 um 19:10 |
Endzeit | 24-8-2017 um 19:10 |